Cпівпраця з IT асоціацією
Вересень 7, 2018

Безперечно, CODE Summer School – один з найцікавіших проектів ІТ-асоціації цього літа. Впродовж кількох місяців 130 школярів з 9 міст та селищ дізнавались про роботу в провідних ІТ-компаніях країни, відвідували спеціалізовані лекції, а найголовніше – під пильним керівництвом менторів створювали власні проекти у сфері інформаційних технологій.

Цього року 20 команд дивували учасників журі мобільними додатками для платежів, унікальними іграми, візуальними новелами, планувальниками задач та багатьма іншими розробками. Серед представлених школярами ІТ-проектів журі обрало найцікавіші: сервіс для оплати “Easypay” (I місце), гра “The Manster” та проект WorkSharp (II місце). І, дивлячись на результати, ми впевнені – українська ІТ-галузь має яскраве майбутнє!

Кафедра АУТС активно підтримує партнерство з IT-асоціацією України. Цього року наша кафедра надала декілька аудиторій з сучасним обладнанням для проведення практичних занять школярів-учасників проекту CODE Summer School. Також в проекті був задіяний студент-викладач Антоненко Артем.

Сподіваємося на тісну співпрацю з ІТ-асоціацією і наступного року, як в рамках CODE Summer School, так і в інших проектах.