Студентська конструкторська група «DKS-Group»

Студентська науково-конструкторська група «DKS-Group» була заснована ініціативною групою студентів на кафедрі автоматики та управління в технічних системах у 2018 році на громадських засадах. Група займається виконанням ряду учбових, наукових та практичних завдань.

Склад групи:

Члени групи — студенти різних курсів кафедри АУТС.

Керівник групи — асистент кафедри АУТС Ксензовець Д.С.

Куратор наукової діяльності групи — професор, д.т.н. Теленик С.Ф.

Матеріально-технічне забезпечення групи:

• Ефективні засоби для розробки та впровадження веб-дизайну: Adobe Photoshop, Figma.
  • Програмне забезпечення для контролю версій: Git.
  • Комп’ютерне обладнання лабораторії.

Напрями практичної та наукової діяльності групи:

• Розробка дизайну веб-сайтів.
  • Адаптивне та нативне верстання веб-сторінок: HTML5, CSS3 та додатки до них (Yii, Symfony, Bootstrap CSS, Bootstrap JS).
  • Розробка комп’ютерних додатків.

Інтеграція з навчальним процесом:

На базі групи розгорнуто процес навчання студентів практичним навичкам розробки комп’ютерних додатків та веб-сайтів на прикладі актуальних задач, пов’язаних з реальними вимогами ринку. Групою вже вирішено низку завдань, наприклад:

• розробка декількох веб-сайтів з нуля;
  • розробка веб-сайтів з готових шаблонів;
  • проробка конструкторських рішень з теми «розумний холодильник».

У планах групи — розширення матеріально-технічної бази, сфери наукових інтересів (робототехніка, мікроконтролерна техніка), пошук спонсорів та замовників для подальшого впровадження на ринку програмних продуктів, розроблених внаслідок науково-дослідної діяльності групи.

Координати групи: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська 126, КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФІОТ, навчальний корпус №18, кафедра АУТС, лаб. №531.