Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@acts.kpi.ua
Вступнику

Для батьків абітурієнтів!

Шановні батьки!

 

Для Вас настав дуже важливий період прийняття рішень щодо майбутніх професій Ваших дітей. Це хвилюючий і визначальний момент і нам зрозуміле Ваше бажання обрати те єдине правильне рішення, яке надасть можливість Вашим дітям у майбутньому, вже після закінчення університету, не мати проблем з влаштуванням на роботу. І, безперечно, це найважливіший мотив у виборі спеціальності.
Ми на кафедрі Автоматики та управління в технічних системах готуємо студентів за спеціалізацією «Інтегровані інформаційні системи» (айтішників) і гарантуємо освіту та конкурентоспроможність на ринку праці не тільки в нашій країні, але й закордоном.
На кафедрі провідними іноземними кампаніями були відкриті спеціальні лабораторії: навчально-науковий центр інформаційних технологій «NetCracker», навчально-науковий центр «PortaOne-КПІ», Академія Cisco. І студенти отримують досвід роботи з відомими світовими інформаційними технологіями, не відволікаючись від університетських занять. Що й допомагає студентам в майбутньому влаштуватись на престижну роботу.

     З 2018 року кафедра АУТС здійснює підготовку бакалаврів та магістрів наступних спеціальностей:
Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення
Спеціалізація: Програмне забезпечення інформаційно-комунікаційних систем
Студенти в процесі навчання здобувають фундаментальні знання та навички – прикладні сервіси, програмні компоненти підтримки бізнес-процесів, засобів організації і підтримки сервіс-орієнтованих архітектур програмного забезпечення, платформних рішень для проектування, управління і розвитку ІТ-інфраструктури, засобів проектування і реалізації програмних систем різноманітного функціонального призначення. Випускники працюють спеціалістами з програмування програмно-апаратних комплексів інформаційно-комунікаційних систем, розробниками програмного забезпечення, інтеграції інформаційно-комунікаційних систем, займаються підтримкою сервіс-орієнтованих архітектур програмного забезпечення, проектуванням, управлінням і розвитком ІТ-інфраструктури та керівниками програмних проектів.

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології
Спеціалізація «Інтегровані інформаційні системи»
Концепція підготовки професіоналів у галузі інформаційних технологій сучасної спеціалізації «Інтегровані інформаційні системи» на кафедрі «Автоматики та управління в технічних системах» ґрунтується на двох принципах. По-перше, це знання методологій і технологій проектування та реалізації інформаційних систем; процесів і стандартів розроблення інформаційних систем; сучасного ІТ-середовища. По-друге, поглиблені знання у сфері сучасних платформ створення комп’ютеризованих систем управління. Під час підготовки студент отримує знання і уміння з проектування, розроблення і налагодження складних інтегрованих інформаційних систем з поглибленим засвоєнням комп’ютерних технологій, спеціального програмного забезпечення та методів управління в технічних системах.


Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)


Вступ на 5 курс (магістратура)

Офіційні документи

Навчання на АУТС

Актуальна інформація для вступника 2018

Як нас знайти


Архів