Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@acts.kpi.ua
Зарубіжне партнерство і навчання в компанії NetCracker

Спільну з КПІ діяльність компанія NetCracker розпочала на початку 2007 року в Навчально-науковому центрі технологій управління системами та мережами передачі даних, створеному та оснащеному за сприяння компанії на кафедрі АУТС. У 2010 році на базі цього центру був створений підрозділ університету «Навчально-науковий центр інформаційно-комунікаційних технологій НЕТКРЕКЕР – НТУУ «КПІ» (ННЦ), до складу якого були включені додаткові лабораторії. Це дозволило збільшити набор студентів та створити умови для проведення наукових досліджень. За рахунок компанії були відремонтовані та обладнані комп’ютерами та меблями лабораторії загальною площею 170 м2.
Програма підготовки в ННЦ включає лекції і проводяться практикуми з розроблення програмного забезпечення в середовищі Java Enterprise Edition, з використанням реляційних баз даних Oracle, XML, web-технологій тощо.
Студенти навчаються в ННЦ безкоштовно. Відбір слухачів здійснюється серед студентів 3-5 курсів університету за результатами співбесіди. Навчання триває протягом двох семестрів у вільний від занять час. Наприкінці навчання студенти запрошуються в офіс компанії для проходження практики, протягом якої вони під керівництвом співробітників компанії виконують навчальний проект, який є повною імітацією основних етапів дизайну, розроблення, тестування та впровадження програмних систем на реальних проектах.
Успішним слухачам ННЦ надається можливість працевлаштування в київському офісі компанії NetCracker на умовах неповного робочого дня, що дозволяє їм успішно поєднують навчання та наукову діяльність з кар’єрним та професійним зростанням, та набуттям досвіду в центрах компанії по всьому світу. За час роботи центру в ньому пройшли підготовку близько 800 студентів.

Архів