Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@acts.kpi.ua

Про кафедру

1243340344_kpi_korpus01

Однією з провідних кафедр України, діяльність випускників яких пов’язана з інформатизацією, є кафедра Автоматики та Управління в Технічних Системах факультету Інформатики та Обчислювальної Техніки Національного Технічного Університету України “Київський політехнічний інститут”.

Особливістю підготовки наших випускників є глибоке вивчення найсучасніших високотехнологічних галузей науки і техніки: Інформаційних технологій; комп’ютерної, мікропроцесорної техніки та електроніки; систем та мереж передачі даних і телекомунікацій; комп’ютеризованих систем управління. Наші студенти отримують грунтовні знання з: програмування (алгоритмічні мови та програмування, об’єктно-орієнтоване програмування, сучасні технології програмування, системне програмування, бази даних, операційні системи, WEB-технології тощо);

Детальніше

Історія кафедри

7GLeXLu3ycs

Історія кафедри АУТС починається з 1945 року, коли було засновано кафедру “Реле і автоматики”. В 1963 р. вона отримала назву “Автоматики і телемеханіки”, а в 1988 р. – “Автоматики та управління в технічних системах” (АУТС). Кафедра “Реле і автоматики” відокремилась зі складу кафедри центральних електричних станцій для підготовки фахівців з електричних та телемеханічних пристроїв.
На протязі свого існування кафедра розвивалася в освітньому і науковому напрямках, освоюючи все складніші досягнення наукового й технічного прогресу у сфері управління в технічних системах.

Детальніше

Педагогічний склад

Telenik

Кафедра автоматики та управління в технічних системах (АУТС) є базовою кафедрою Міносвіти України. На кафедрі працюють 32 викладачі, з них 2 професора та 13 кандидатів технічних наук.

 

Детальніше

Обслуговуюий персонал

Кафедра автоматики та управління в технічних системах (АУТС) є базовою кафедрою Міносвіти України. На кафедрі працюють 32 викладачі, з них 2 професора та 13 кандидатів технічних наук.

Детальніше

Концепція освітньої діяльності

В основу освітньої діяльності кафедри покладена концепція поєднання традиційної глибокої всебічної освіти і вимог до фахівця з боку сучасного виробництва. Отримуючи диплом про вищу освіту, наші випускники можуть отримати 5-6 сертифікатів від провідних світових виробників інформаційних і мережних технологій, обладнання для комп’ютерних систем управління, технологій автоматизованого проектування і програмування.

Детальніше

Архів