Онлайн-марафон Girls Power Tech 2021 – Дівчата заряджають технології | Центр підготовки інструкторів для мережних академій CISCO
April 20, 2021

Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, ЗП(ПТ)О , студентки та студенти коледжів. Для отримання доступу до майстер-класів, відеозаписів, тестів та конкурсів
кожна учасниця/учасник реєструється особисто.

Формат заходу:

• Перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (на вибір з наявних).
  • Майстер-клас ANYONE CAN CODE – Кожен може автоматизувати своє життя за 15 хвилин.
  • Складання навчального тесту для отримання сертифікату.
  • Профорієнтаційна хвилинка.
  • Різноманітні конкурси та події від університетів.

Місія заходу: Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.

Також ознайомитися з перспективами кар’єрного розвитку в ІТ може бути цікаво хлопцям. За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів. За перемогу в конкурсах від університетів передбачено сувеніри від компанії Cisco та партнерів конкурсів.

Деталі та реєстрація