У 2018 році було видано першу в Україні монографію з управління корпоративною ІТ-інфраструктурою
May 23, 2020

Вже довгий час наша кафедра є провідною у сфері управління ІТ-інфраструктурою. Здійснюється дослідження математичних моделей, методів, алгоритмів та засобів моніторингу, аналізу та управління ІТ-інфраструктурою, розробляється структура та принципи функціонування інформаційної технології управління ІТ-інфраструктурою, регулярно публікуються статті з цієї тематики у міжнародних журналах. А у 2018 році було видано першу в Україні монографію з управління корпоративною ІТ-інфраструктурою, написану провідними науковцями нашої кафедри: Роліком Олександром Івановичем, Телеником Сергієм Федоровичем та Ясочкою Максимом Володимировичем.
Відтепер з нею можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням