Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@acts.kpi.ua
Концепція освітньої діяльності

В основу освітньої діяльності кафедри покладена концепція поєднання традиційної глибокої всебічної освіти і вимог до фахівця з боку сучасного виробництва. Для цього наші студеннти виконують навчальну і наукову роботу, приймають участь у інженерних проектах кафедри. Реалізація цієї концепції втілюється викладачами кафедри – професіоналами, які поєднують у собі здібності досвідчених методистів, науковців і інженерів.

Навчання наших студентів за університетськими планами і програмами переплітається з виконанням наукових досліджень та участю у інженерних проектах під керівництвом викладачів кафедри.

Студентам, які хочуть поглибити свої знання у широко поширених перспективних інформаційно-комунікаційних технологіях, з яких вони планують спеціалізуватися у майбутній трудовій діяльності, пропонується низка цікавих сертифікаційних програм.

Отримуючи диплом про вищу освіту, наші випускники можуть отримати 5-6 сертифікатів від провідних світових виробників інформаційних і мережних технологій, обладнання для комп’ютерних систем управління, технологій автоматизованого проектування і програмування.

Зокрема, при кафедрі працює локальна мережна академія Cisco Systems – всесвітнього лідера у виробництві мережного обладнання й сучасних телекомунікаційних технологій, де наші студенти мають можливість пройти курс навчання за програмою CCNa (Cisco Certified Network associate) та отримати сертифікат спеціаліста з мережних технологій міжнародного зразка. Професійна підготовка у локальній мережній академії (LNa) Cisco на рівень Cisco Certified Network associate (CCNa™), надає змогу працювати з будь-яким мережним обладнанням, будь-якого світового виробника. Кожен слухач на заняттях у LNa персонально реєструється у навчальному центрі Cisco по Європі і виконує практичні заняття у on-line режимі під контролем цього центру та інструктора у навчальному класі LNa. Під час таких занять слухачі значно покращують свої теоретичні знання і практичні навички з англійської мови у професійній сфері.

При успішному складанні іспиту (надаються 3 спроби) слухач отримує персональний номерний сертифікат про кваліфікацію CCNa™, що гарантує одержання престижної високооплачуваної роботи у галузі комп’ютерних мереж.

Крім того кожен студент може прийняти участь у програмах вивчення з метою подальшої сертифікації таких засобів та технологій: Rational Rose (технологія проектування програмного забезпечення); операційних систем UNIX, LINUX; SCaDa-систем; системпрограмування; Internet- провайдінгу; контролерів провідних світових виробників (Siemens, Shneider, …).

Архів