Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@acts.kpi.ua
Наука
Наукові напрямки

При створенні комп’ютеризованих систем управління найважливішою проблемою є побудова інформаційного процесу й окремих його фаз, що дозволяє автоматизувати його на основі сучасних програмно-апаратних засобів. При автоматизації будь-якого процесу бажано знати його математичну модель. Якщо математичні моделі для такого процесу, як передача інформації значною мірою розроблені, то для інших фаз перетворення системні моделі поки відсутні і можна говорити лише про автоматизацію окремих процедур.

На кафедрі досить активно проводяться наукові розробки з різних напрямків.

Детальніше

Наукові лабораторії

Кафедра АУТС оснащена сучасною технікою. Кожний студент має можливість самостійно працювати у визначений час в лабораторіях (систем передачі даних і телекомунікацій; комп’ютеризованих систем управління і автоматики; мікропроцесорної техніки і електроніки) та дисплейних класах кафедри на персональних комп’ютерах (Pentium, Celeron), об’єднаних локальною обчислювальною мережею, що дозволяє йому всебічно вивчати найновіші досягнення у галузі інформаційних технологій, дає можливість працювати у всесвітній комп’ютерній мережі Internet.

Детальніше

Наукові розробки

Національний технічний університет України “КПІ” завжди посідав провідне місце у науковому світі. У стінах цього вузу завжди панувала атмосфера, що кликала до пізнання нового, до нових відкриттів у світі науки. Не позбулася цього натхнення і студенська молодь, що навчається на кафедрі Автоматики та обчислювальної техніки.

Детальніше

Студентська наука

Відділ аспірантури та докторантури
Наукові видання

Архів