Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@acts.kpi.ua
Вступнику

Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Вступ на 5 курс (магістратура)

Офіційні документи приймальної комісії

Навчання на АУТС

Аспірантура

Як нас знайти

Київ, Політехнічна 41
КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18

Гаряча лінія Відбіркової комісії ФІОТ: (093) 889-04-61
e-mail: vstup.fiot@gmail.com

 

Сьогодні, 15 жовтня, опубліковано наказ МОН про затвердження Умов прийому на наступний рік. Відповідно до документа основний етап вступної кампанії у 2021 році відбудеться в липні.

Відповідно до офіційного джерела

На кафедрі Автоматики та управління в технічних системах студенти навчаються за спеціальностями:

Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення

Вивчення сучасних методології та інструментарію проектування та розроблення програмного забезпечення; математичні основи програмування; алгоритми та структури даних; об’єктно – орієнтоване, декларативне, системне, паралельне програмування, програмування на платформі .NET, web-програмування та web-дизайн; технології моделювання програмного забезпечення; системи керування базами даних; операційні системи; основи організації комп’ютерних мереж; технології захисту інформації, технології обробки графічної, текстової та мультимедійної інформації, методи оптимізації та прийняття проектних рішень, методи розробки та впровадження систем штучного інтелекту

Освітня програма: Інженерія програмного забезпечення комп’ютерних систем
Вибірковий блок: Програмне забезпечення інформаційно-комунікаційних систем

Студенти в процесі навчання здобувають фундаментальні знання та навички – прикладні сервіси, програмні компоненти підтримки бізнес-процесів, засобів організації і підтримки сервіс-орієнтованих архітектур програмного забезпечення, платформних рішень для проектування, управління і розвитку ІТ-інфраструктури, засобів проектування і реалізації програмних систем різноманітного функціонального призначення. Випускники працюють спеціалістами з програмування програмно-апаратних комплексів інформаційно-комунікаційних систем, розробниками програмного забезпечення, інтеграції інформаційно-комунікаційних систем, займаються підтримкою сервіс-орієнтованих архітектур програмного забезпечення, проектуванням, управлінням і розвитком ІТ-інфраструктури та керівниками програмних проектів.

Спеціальність: 126 Інформаційні системи та технології

Галузь професійної діяльності фахівців – розроблення та супровід інформаційних проектів різного призначення. Випускники працюють системними та бізнес-аналітиками, інженерами з аналітики даних, бізнес-консультантами з впровадження та реінжинірингу складних систем, розробниками та тестувальниками інформаційних управляючих, комп’ютеризованих та робототехнічних систем і технологій, адміністраторами систем управління базами даних та базами знань.

Освітня програма: Інтегровані інформаційні системи

Концепція підготовки професіоналів у галузі інформаційних технологій сучасної спеціалізації «Інтегровані інформаційні системи» на кафедрі «Автоматики та управління в технічних системах» ґрунтується на двох принципах. По-перше, це знання методологій і технологій проектування та реалізації інформаційних систем; процесів і стандартів розроблення інформаційних систем; сучасного ІТ-середовища. По-друге, поглиблені знання у сфері сучасних платформ створення комп’ютеризованих систем управління. Під час підготовки студент отримує знання і уміння з проектування, розроблення і налагодження складних інтегрованих інформаційних систем з поглибленим засвоєнням комп’ютерних технологій, спеціального програмного забезпечення та методів управління в технічних системах.

Архів